Afla ce echipa esti in functie de modul in care joci FIFA cu prietenii tai

1. PSG – Ala care e praf la FIFA, dar are bani de PS4, joystick-uri personalizate, televizor urias si o casa spatioasa in care va strangeti
  2. Atletico Madrid – Ala care nu joaca nimic tot meciul, tine meciul egal, dar reuseste sa dea un gol din bulan in minutul 90
  3. Real Madrid – Ala care are impresia ca e cel mai bun dintre voi pentru ca stie sa faca scheme
  4. Barcelona – Probabil cel mai bun dintre voi, dar nu se lauda niciodata
  5. Liverpool – Joaca tot meciul bine, conduce cu 2-0, iar in ultimele 10 minute primeste 3 goluri
  6. Manchester United – Era bun pe vremuri, cand juca FIFA 07 pe calculator
  7. Manchester City – Sta jumatate de ora sa isi faca echipa si tactica. Dupa care o face din nou, la pauza
  8. Arsenal – Nu prea stie sa joace, motiv pentru care isi alege tot timpul echipe din Australia sau Scotia, ca mai apoi sa spuna ca a pierdut din cauza lor
  9. Bayern Munchen – Ala care joaca FIFA non-stop acasa pentru ca nu are viata sociala. Te bate de te rupe cand joci cu el.