Debut cu stangul al lui Gigi Becali pe banca lui FCSB!

gigi becali

Noul antrenor al celor de la FCSB, Gigi Becali, nu a reusit sa scoata decat un egal la debutul in noul sezon din Liga 1!

Chiar daca a bifat trei schimbari la pauza, echipa antrenata de Gigi Becali nu a reusit sa scoata decat un punct din deplasarea de la Botosani, meciul terminandu-se cu scorul de 0-0.

Nervos, imediat dupa finalul partidei, Gigi Becali a declarat ca isi doreste ca la partida de saptamana viitoare sa faca toate cele cinci schimbari la pauza, pentru a-si surprinde adversarul!

“O sa vorbesc cu managerul Gigi Becali, ca sa obtinem o derogare de la UEFA, sa putem folosi 7 schimbari! Ne-ar ajuta!”, a declarat antrenorul Gigi Becali!